Ta strona używa plików cookies.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz takie działania. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o tym jak korzystamy z tych plików oraz jak zmienić ustawienia.       ROZUMIEM
AquaRD

AKTUALNOŚCI

gekon.jpgBiorąc pod uwagę rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii telemetrycznej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na konferencję „III Forum Telemetrii”, podczas której zaprezentujemy nasze doświadczenie w zakresie automatyki, telemetrii, systemów informacji geograficznej oraz systemów automatycznego odczytu wodomierzy i modelowania matematycznego.

czytaj więcej »

 

Prace badawczo-rozwojowe AquaRD oceniono w Gekonie

Mgekon.jpgiło nam poinformować, że wniosek aplikacyjny naszej firmy dotyczący finansowania prac badawczo-rozwojowych przeszedł kolejny etap otrzymując pozytywną ocenę merytoryczną i zakwalifikował się do dofinansowania w ramach programu Gekon pokonując kilkaset konkurencyjnych projektów z Polski.

czytaj więcej »

 

Hydrogenerator wchodzi w fazę testów

aqua-spiral.jpgProjekt Hydrogeneratora czyli miniaturowego generatora energii elektrycznej, opracowany i skonstruowany w ramach współpracy Politechniki Białostockiej i AquaRD rozpoczyna etap pierwszych wdrożeń w rzeczywistym środowisku produkcyjnym.

czytaj więcej »

 

Kończą się prace nad manipulatorem

ukl-scalony.jpgDobiegają końca prace koncepcyjne i prototypowanie inteligentnego manipulatora do bezwykopowego serwisowania elementów infrastruktury sieci wodno–kanalizacyjnych, który powstaje w ramach współpracy AquaRD i Politechniki Białostockiej.

czytaj więcej »

 

CellMAG z przedłużoną ochroną

doc-files.jpgUrząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek AquaRD sp. z o.o. przedłużył ochronę znaku użytkowego Bezkomorowego Telemetrycznego Systemu Pomiarowego CellMAG.

czytaj więcej »

 

AquaRD Sp. z o.o.© 2012 | All rights reserved.