Ta strona używa plików cookies.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz takie działania. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o tym jak korzystamy z tych plików oraz jak zmienić ustawienia.       ROZUMIEM
AquaRD

III Forum Telemetrii

Biorąc pod uwagę rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii telemetrycznej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na konferencję „III Forum Telemetrii”, podczas której zaprezentujemy nasze doświadczenie w zakresie automatyki, telemetrii, systemów informacji geograficznej oraz systemów automatycznego odczytu wodomierzy i modelowania matematycznego.

Nowoczesne technologie telemetryczne są podstawą funkcjonowania sprawnych systemów monitorowania sieci wodociągowych. Systemy zasilane danymi w trybie rzeczywistym wspomagają podejmowanie decyzji i pozawalają reagować na zagrożenia i awarie niemal natychmiast po ich wystąpieniu. Umożliwiają także prognozowanie i zapobieganie zdarzeniom mającym dopiero nadejść.

AquaRD jako producent rozwiązań telemetrycznych i integrator systemów informatycznych posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, i chciałby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z obecnymi i przyszłymi klientami.

Szczegóły (program, prelegenci, formularz rejestracyjny oraz informacje organiza­cyjne) dostępne będą już niebawem na stronie internetowej konferencji: www.forumtelemetrii.pl

AquaRD Sp. z o.o.© 2012 | All rights reserved.