Ta strona używa plików cookies.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz takie działania. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o tym jak korzystamy z tych plików oraz jak zmienić ustawienia.       ROZUMIEM
AquaRD

Polityka jakości, środowiskowa i BHP

Misją firmy AquaRD jest poszukiwanie nowych technologii i ich wykorzystywanie w procesie projektowania nowych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej oraz systemów optymalizacji dystrybucji zasobów wody.

DRZEWKO.jpg

Główne cele bieżącej działalności AquaRD Sp. z o.o. to:


Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego i pracowników firmy zobowiązujemy się do:


Powyższe cele zamierzamy realizować z poszanowaniem środowiska, wymagań prawnych i innych oraz z zachowaniem wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy posiłkując się wykwalifikowanymi pracownikami i podmiotami współpracującymi o odpowiednim poziomie świadomości spraw środowiskowych i BHP.

Zakres ZSZ:

PROJEKTOWANIE, WYKONAWSTWO, INSTALACJA I SERWIS W ZAKRESIE: URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH, OPROGRAMOWANIA, SYSTEMÓW TELEMETRII I AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ.

Obowiązuje w lokalizacjach: AquaRD sp. z o. o. ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa, AquaRD sp. z o. o. Oddział w Białymstoku, ul. Hetmańska 103, 15-727 Białystok

AquaRD Sp. z o.o.© 2012 | All rights reserved.