Ta strona używa plików cookies.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz takie działania. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o tym jak korzystamy z tych plików oraz jak zmienić ustawienia.       ROZUMIEM
AquaRD

CellMAG z przedłużoną ochroną

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek AquaRD sp. z o.o. przedłużył ochronę znaku użytkowego Bezkomorowego Telemetrycznego Systemu Pomiarowego CellMAG.

Bezkomorowy Telemetryczny Zestaw Rejestrująco-Pomiarowy CellMAG to specjalne rozwiązanie dedykowane do sieci wodociągowych. Zestaw składa się z montowanych bezpośrednio na rurociągu czujników pomiarowych oraz słupka telemetrycznego, zawierającego przetwornik pomiarowy i układy rejestrująco-transmisyjne. Wszystkie elementy Zestawu CellMAG posiadają własne źródła zasilania, dzięki czemu możliwy jest montaż niemal na dowolnym odcinku rurociągu, bezpośrednio w ziemi.

Montaż Zestawu CellMAG nie wymaga specjalnych przygotowań i jest możliwy nawet przy okazji doraźnych prac konserwacyjnych na rurociągu. Ponieważ nie wymaga budowy specjalnych komór pomiarowych, zastosowanie Zestawu CellMAG pozwala na redukcję kosztów eksploatacji sieci wodociągowych. Kompaktowa konstrukcja słupka telemetrycznego sprawia, że zajmuje on bardzo mało miejsca na powierzchni ziemi.

Sprawdzone w różnych warunkach i stosowane od lat systemy CellMAG są powszechną i dużo tańszą alternatywą dla komór podziemnych i jednocześnie podstawowym elementem pomiarowym w wielu przedsiębiorstwach wodociągowych w całej Polsce.

AquaRD Sp. z o.o.© 2012 | All rights reserved.